PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 436
ocen
7,2 10 1 65436
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

nie jest to zbyt wyrafinowana bajka. Nie będę udawał, że przewidziałem dokładnie wszystkie zwroty akcji, ale pewnych pomysłów z miejsca nie kupowałem, tj. mimo że nie wiedziałem, czym to się skończy, miałem pewność, że to kit. Na przykład to rzekome "porwanie" przez Rosjan. Także cała ta historia z wynoszeniem kodu.

Ale to wszystko jeszcze bym darował, gdyby nie żałosna końcówka w amerykańskim stylu, gdy rzekomy zawodowiec zamiast nacisnąć spust gada, gada i gada i opowiada niemal całe swoje życie. A potem raz jeszcze to samo w świetle policyjnych reflektorów. Czegoś takiego już nawet Al Pacino nie mógł uratować.

POdaj kilka tytułów lepiej zrobionych filmów w tym gatunku.

użytkownik usunięty
Adam_syn_Jana_2

Najpierw dokładnie zdefiniuj "ten gatunek". Bo ja się będę poważnie zastanawiał, a Ty mi potem powiesz, że nie o to Ci chodziło itp.

MOje ulubione filmy to : GOrączka z Al PAcino, De Niro, Seria z Jamsem Bournem, Leon Zawodowiec, Pulp FIction.
CO mi polecisz? MUsi być wartka akcja, agenci CIA, dobry montaż, dobre dialogi, wszystko musi być dobre.

użytkownik usunięty
Adam_syn_Jana_2

Przecież Rekrut nawet się nie umywa do Leona zawodowca czy Pulp Fiction. Jeśli tamte ocenisz na 9-10, to on dostanie najwyżej 5-6. Czyli właśnie średniaczek - tak jak napisałem. Byłoby może w porywach 7, gdyby nie żenująca końcówka.

ocenił(a) film na 4

Danie aż "7" za "średniaczka"? No cóż, nie wiem po co mu zawyżać filmwebową ocenę;)

ocenił(a) film na 6

Ja się zgadzam. Film poprawny, ale nie porywa

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones