PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 463
oceny
7,2 10 1 65463
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

Strata czasu - jeśli z początkiem niemal każdej sceny wiadomo jak będzie ona wyglądać...Nuda. W jednym mnie zaskoczył, sądziłem, że będzie on kiepski z innego powodu;)

ocenił(a) film na 8
nazgul81

zawsze, że gdy czytam komentarze typu 'film jest przewidywalny' zastanawiam się jaki film dla takich ludzi nie jest przewidywalny, bo jeżeli ktoś ogląda film i rozmyśla co będzie na koniec sceny to chyba nie ogląda filmów dla przyjemności bądź jakiegokolwiek normalnego powodu. więc po co to robi?

chubi89

Dokładnie tak jak piszesz. też mnie to zastanawia :)
Moim skromnym zdaniem co poniektórzy używają słowa "przewidywalność" by pokazać jakimi są bystrymi widzami, wow, nie ma to jak dobry lans..
Zwykle jednak są to ludzie inteligentnie ułomni, którzy tylko w ten sposób rekompensują swoją niską samoocenę.
Niestety jak widzę słowo "przewidywalny" od razu wiem jak będzie przebiegać tfu "inteligentna" rozmowa.

ocenił(a) film na 8
italodrone

Chubi98 i Italodrone zgadzam się z wami , myslimy w podobny sposób , a film w sumie nie był taki przewidywalny , przynajmniej dla mnie .

ocenił(a) film na 4
adamno25

pewne fragmenty dało się przewidzieć, jednak nie cały film, bez przesady, takie ciągłe oszustwo zwodzenie widza, przypomina mi inny film - dom gry (b. dobry)

kyle_reese

No, aż taki przewidywalny to nie był ;d ale w połowie filmu się domyśliłam że Pacino (nie pamietam jak on tam miał w filmie) to się okaże tym zdrajcą :D

ocenił(a) film na 8
AboutMe

nie chodzi o to że był przewidywalny czy nie. W niektórych sytuacjach można było naprawde domyśleć się co i jak ( jak w każdym filmie) więc nie rozumiem jak ktoś pisze nie ma co oglądac bo przewidywalny. To normalne przeceiż ze idzie coś zgadnąć. Mimo wszystko oglądałem go na polsacie ( tej powalonej telewizji)_ i nie zniechęciły mnie reklamy żeby odstapić od filmu;)

ocenił(a) film na 7
nazgul81

Przewidywalny?
Ostatnie, co mogłabym powiedzieć o tym filmie, to:" "przewidywalny".

ocenił(a) film na 7
nazgul81

Ok moze wezmiecie mnie za glupka ale bardzo bym prosil o wyjasnienie mi o co chodzi w tym filmie:) Pacino okazal sie zdracja ale czemu, czemu kazal sledzic dziewczyne, jaki mial w tym cel. Kto zastrzelil Pacino - FBI czy CIA i kto w koncu byl w CIA a kto nie? :D
dzieki za odpowiedz!
pozdro dla wszystkich!

ocenił(a) film na 8
lutek_89

No bankowo jest przewidywalny, nudny i nie wciagający :) Pozdro prowokatorze

nazgul81

"Przewidywalny" to żaden zarzut. Nie każdy film ma za zadanie zaskoczyć. Serial "Colombo" zaczynał się od rozwiązania zagadki. ;-)

ocenił(a) film na 2
Midknight

Po prostu kiepski film z niby zwrotami akcji , które są łatwe do rozszyfrowania. Tylko Ala szkoda.......

nazgul81

do połowy całkeim fajny, ale potem był faktycznie przewidywalny , te słabe sceny jak np. James przeszukuje komputer Layli, oczywiście coś znajduje, oczywiście ona akurta wraca z spotkania, oczywiście zatrzymuje się tuż przed swoim stanowikiem by pogadać z kolegom, a raczej by nasz główny bohater mógł się ultonić w stylu Bonda - jak dla mnie przeciętniak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones