PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 463
oceny
7,2 10 1 65463
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

Dobry, naprawde dobry

ocenił(a) film na 8

polecam glownie ze wzgledu na gre aktorska. Pacino nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu (tutaj jest wysokiej formie), ale jesli pozostali mu dorownoja to film warto zobaczyc. Ciekawa historia, po prostu bardzo dobry thriller czy moze raczej sensacyjny.
Do zrelaksowania sie swietnie sie nadaje.

ocenił(a) film na 10
physphd

On nie jest dobry on jest bardzo dobry.Ile razy bym go nie oglądał za każdym razem robię to z tym samym zaciekawieniem,ale cóż jeden woli pile inny rekruta.

ocenił(a) film na 10
physphd

On nie jest dobry on jest bardzo dobry.Ile razy bym go nie oglądał za każdym razem robię to z tym samym zaciekawieniem,ale cóż jeden woli pile inny rekruta.

ocenił(a) film na 8
Marewel

ja podobnie dam 8/10. mocne 8 :). Solidna sensacja.

physphd

Zgadzam się w zupełności. "Rekrut" ma wszystko, co powinien mieć dobry film sensacyjny. Wystawiam zasłużone 8/10.

ocenił(a) film na 8
grafoman

ja podobnie dam 8/10. mocne 8 :). Solidna sensacja.

ocenił(a) film na 7
physphd

Naturalnie na koniec długa mowa Ala Pacino :). Film jakoś mnie nie porwał ale z zainteresowaniem obejrzałam. I jestem zadowolona z mile spędzonego czasu. Przemowa świetna- uwielbiam go w tej roli :).
Co do reszty to trochę sztywno, można się w pewnym momencie zgubić.
Tak podsumowując - dobry film na wieczór :)

Brubaker

Przede wszystkim ten film miał parę momentów przewidywalnych. Na przykład to, że Pacino się na końcu zabiję, to już wiedziałem od razu przy okazji tej końcowej sceny. To, że Farrell jest testowany podczas tego "porwania" jego i tej dziewczyny, to było pewne, że to jest próba, nie zaskoczyło mnie to. Jak ta dziewczyna wyciągała go z baru to już było pewne, że ona dostała podobne zadanie co oni. Nie wiem dla mnie film był po prosty niezły, czyli 6/10 daje zgodnie ze skalą FW. Więcej nie mogę, chociaż rolę zagrane świetnie, aktorstwo na pewno na dobrym poziomie, film zrealizowany dość dobrze, ale jednak fabuła pozostawiała dla mnie sporo do życzenia. Fajne dialogi to też mi się podobało, no ogólnie myślę, że moja ocena nie jest krzywdząca dla tego filmu, bo jest to niezły kawałek kina. Polecam obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones