PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 463
oceny
7,2 10 1 65463
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

K

ocenił(a) film na 10

Powalający, bardzo wciągający i najbardziej zaskakujący - no, chyba, że się do niego zasiądzie ze
znajomością 50% scenariusza, a potem łaskawie oznajmi, że jeszcze przed połową znało się
dalszy ciąg. MI bardzo przypasował, przebił nawet projekt "Zawód: Szpieg" Tony'ego S, a ponadto,
jakby jeszcze nie było dość dużo, dał mi pewny argument: niech już nikt mi nie pieprzy, że ColinF
nie nadaje się do grania tajniaka (por. Total Recall).

ocenił(a) film na 9
Kadente

Spodziewałem się typowo hollywodzkiego "filmu jakich wiele", a dostałem niezły film, w którym ci agle nie wiedziałem czy ktoś mnie znowu nie wkręca. Końcówka była świetna.

ocenił(a) film na 9
Miszcz_Pawarotti

i zaskakująca, a oto przede wszystkim chodzi w takich filmach. Oglądało się świetnie, nawet za drugim razem, gdy pamiętałem kto jest zdrajcą, przyjemnie się oglądało. No i dopiero za drugim obejrzeniem załapałem przesłanie końcowych słów jakie padły w samochodzie... Trudno tego filmu nie ocenić jako rewelacyjne kino sensacyjne. 9/10

ocenił(a) film na 9
Kadente

Przypomniało mi trochę '88 minut' w filmografii Pacino, w pozytywnym sensie - to samo naplątanie tropów do ostatniej chwili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones