PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 466
ocen
7,2 10 1 65466
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

Super, ekstra, bomba!

ocenił(a) film na 10

Super film akcji!. Do tego przystojny facet i piekna kobieta... Wszystko, czego oczekuje się od dobrego filmu. Chyba wybiore się jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 5
Garcija

wysokie wymagania
Widzę, że wiele od filmu nie oczekujesz - przystojny facet i piekna kobieta jest w każdym wenezuelskim serialu. Muszą one dla Ciebie stanowić nie lada gratkę:)

ocenił(a) film na 10
ArtiQ

oczwyscie masz racje...
Tak, wlasnie tak. Ogladam wszystkie wenezuelskie i brazylisjkie telenowele. Sorry, ale chyba kazdy woli widziec w glownych rolach ,,ladnych'' ludzi a nie jakies potwory!!!!!!!!! Czy masz jakies kompleksy, bo chyba inaczej nie da sie tego wyjasnic...

ocenił(a) film na 5
Garcija

każdy woli?!...
Tak mam kompleksy, w szczególności kompleks wyższości. Najbardziej nad głupiutkimi niewiastami, które jeśli już wytężają swe nieliczne szare komórki to potrafią wyciągać niesamowite wnioski. Nie chcę załamywać Twojego światopoglądu, ale nie każdy "woli widziec w glownych rolach ,,ladnych'' ludzi a nie jakies potwory"! I całę szczęście bo gdyby wszyscy mieli w głowie tyle oleju co Ty, to Woody Allen, Jack Nickolson czy Willem Defoe musieliby zająć się pasaniem bydła, najlepiej jak najdalej od ludzkich siedlisk, by plastykowym panienkom nie robić przykrości i nie wchodzić im przed oczka. Ale Ty i tak nie wiesz o kim mówię.....

ocenił(a) film na 10
ArtiQ

widac sam jestes potworem
Powiem Ci tyle - jestes beznadziejny, ponizej krytyki, po prostu szkoda slow. Az robi sie czlowiekowi przykro, ze tak oceniasz kogos, kogo nawet nie znasz. Jesli sadzisz, ze swiadczy to o Twojej wyzszosci to sie grubo mylisz - wrecz przeciwnie jestes prostakiem... Naprawde masz jakies problemy, skoro musisz takimi pieknymi epitetami okreslac obce Ci osoby. Sa ludzie normalni i zeschizowani. Ty zdecydowanie nalezysz do tych drugich, wiec siedz sobie w domu ogladaj Basen, takie potwory jak Woody Allen, czy Jack Nickolson (Nickolson to chociaz dobrze gra) i ciesz sie swoim szczesciem. Ja sie ciesze swoim - m.in. Colinem Farrelem, wiec o co Ci chodzi? Przeszkadza Ci to w czyms??
P.S. Chyba zalezy Ci tylko na punktach ze te glupie komentarze, bo innego wytlumaczenia nie widze.

ocenił(a) film na 5
Garcija

"zeschizowana"
Cóż za niespotykana elokwencja. I ten dobór słownictwa! Powiedz mi kim jest osoba "zeschizowana". Już wiem, że ja nią jestem, ale czym się taka osoba charakteryzuje?! Bardzo jestem ciekaw.

ocenił(a) film na 10
ArtiQ

......
Dziekuje za takie komplementy, milo mi, ze mnie doceniasz. :P Jesli juz wiesz, ze sam jestes osoba zeschizowana, to chyba sam mozesz wskazac swoje cechy charakteru, ktore tym samym beda odpowiednie dla osoby ,,zeschizowanej.''

ocenił(a) film na 5
Garcija

błyskotliwość i celna riposta
Wow, takiej błyskotliwości i celnej riposty nie spodziewałem się po Tobie. To się nazywa odpowiedź! Długo myślałaś i wymyśliłaś! Niestety myślenie stanowczo nie należy do Twoich mocnych stron. Plastykowa Panienko nie myśl już dziś więcej proszę, bo się przegrzejesz. Musisz pamiętać, że plastyk topi się od wysokiej temperatury, nawet gdy jest w różowym kolorze! Dla odprężenia włącz Polsat i popatrz sobie na ładnych ludzi (ale na wszelki wypadek nie zaglądaj do lustra).

ocenił(a) film na 10
ArtiQ

to się właśnie nazywa prostactwo
Jestes prostak i cham, cham i prostak. Szkoda mojego czasu na pisanie z Tobą. Żegnam.
P.S. Chamstwu i prostactwu mówię moje kategoryczne NIE!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones