PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 463
oceny
7,2 10 1 65463
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

Scena w której James (Colin Farrell) mówi dziewczynie w barze "że właśnie wyszedł z więzienia" była pomysłem Colina. Powidział, że często używał tego tekstu, aby poderwać dziewczynę w barze, reżyserowi ten tekst się spodobał...

Jestem fanem collina, i naprawde ciekawy jestem czy ta ciekawostka to prawda, przeciez facet pokroju Farrella nigdy moim zdaniem nie uzylby takiego tekstu ... nie sądzicie?

alexcool

Czemu by nie uzyl?
Przeciez on jest lalusiem i mial bogata historie z alkoholem i dragami
no to idealnie pasuje do niego...

ocenił(a) film na 6
hamann666

dokładnie ;) jak dla mnie to jest idealny tekst, dopełnia wizerunku bad boya :D chyba bym poleciała na to ^^

ocenił(a) film na 8
GrubyCzarnyKot

mi by nic nie musial mowic i tak bym poleciala na niego;)no moze jakby łeb mial zgolnoy na lysko to musialby sie jakims tekstem podratowac hehe;)

ocenił(a) film na 10
alexcool

ale dlaczego by nie uzył??
przeciez jak juz ktos słusznie zauwazył ma bogata przeszłośc... pił ćpał wiec wiesz.
a poza tym skad wiesz ze by go nie uzyl;p znasz go tylko z filmów czyli z gry aktorskiej. a aktorzy przeciez udawają - nie są sobą takze skąd wiesz.?;p a tak propo to rowniez jestem wielka fanka colina;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones