PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 448
ocen
7,2 10 1 65448
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

a szkoda... w 1:55h można było upchnąć znacznie więcej akcji. Poprawny, ale bez efektu WOW ://

ocenił(a) film na 7
frichetta

Dajcie spokój z tym ''przewidywalny'' , nauczyliście się tego słowa i klepiecie go na co drugiej wprowadzanej dyskusji, i to na każdym filmie.

alcapone1973_filmweb

śledzisz moje dyskusje ? ;)

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
alcapone1973_filmweb

A ja myślę, że słowo "przewidywalny" dobrze pasuje do tego filmu.

Tak czy inaczej 7/10, bo film nie był zły.

Tylko

jakiś

taki




przewidywalny...

ocenił(a) film na 7

Tak samo pisali na filmie ''Siedem''. A nie sądzę że ktokolwiek spodziewał się takiego zakończenia.

użytkownik usunięty
alcapone1973_filmweb

Akurat w "Rekrucie" zakończenie było do przewidzenia mniej-więcej od momentu, kiedy bohater dostał zadanie specjalne od Ala Pacino. Tak samo ten program "Spartakus" - też można było się spodziewać, że jest taką strzelbą z pierwszego aktu, która ma wystrzelić w akcie ostatnim.
Co do "Siedem", to nie są moje słowa. Za najbardziej przewidywalny film w dziejach uważam Mission Impossible 2.

Kolega wyżej napisał właśnie, że Siedem nie jest przewidywalne.
Jesli chodzi o Spartacusa, to rzeczywiście moża było się go spodziewać w dalszej akcji, ale ostatecznie ta broń nie wypaliła :)

Jednym z najbardziej przewidywalnych thrillerów jest "Złodziej życia". Rozwiązanie zagadki na poziomie Scooby Doo. Ale zawsze można popatrzeć na Angie :D

ocenił(a) film na 7

Mniej-więcej to dwa palce w dupie, jeden mniej drugi więcej.


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

frichetta


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones