Gabriel Macht

8,8
10 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Macht

Strasznie przystojny... bosski. fakt oczka ma podobne do oczu Deppa. Po prostu zajefajne ciacho xD xD

Olga117

ciacho z niego jak nic...
mniami :D
sprobowalabym go na deser najlepiej z bita smietana :D

Olga117

tak tak zgadzam się bardzo przystojny facet ;)
Jestem ciekawa jak wypadł w The Spirit

agusiek303

Ja pier... kolejny temat z "ciachem". Sorry dziewczyny ale stereotypy górą...

Mongoose

popieram ciągle tylko teksty typu : fajne ciacho lub piękne ma usteczka...weźcie to se na blogu piszcie lub na plakacie nad łóżkiem a tu dawajcie porządne komentarze odnośnie gry w filmie itd...powinni zablokować możliwość dawania takich komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny takie rzeczy to tylko z koleżankami w łazience lub w pamiętniku!!!!!!!!!!!!! odczepcie się od filmwebu!!!!!!

Peril

E tam, dajcie spokój. Co by ludzie nie gadali ciężko u nas o takich, to się popodniecać trzeba ;)

Chce ktoś, czy nie Gabe to niezła du*a i tyle, i tego typu rzeczy zauważa się na samym początku, dlatego showbussines jest taki, a nie inny ;)

Zauważcie zależność: Megan Fox - pustak, beztalencie, ale ładna. Rob Pattinson - ładny, jak go wymalują, a ciekawego do powiedzenia nic nie ma.

Ale dobrze, że są też tacy aktorzy, jak Gabe (lub H. Jackman, J. Leto, J. Depp, czy tam jacyś inni po 30, ale u nich to jest już chyba kwestia wieku i dojrzałości... choć Leto...? Hmm - wieczny chłopaczek.) - dobry warsztat, wygląda nieźle i mądry facet (to z wywiadów wywnioskowałam).

Pozdro wszystkim!

Olga117

Zgadzam się co do oczu.Ma podobne do Deppa.Ale to Johny'ego wolę;)
A czy ten Gabriel taki przystojny?No cóż kwestia gustu.A on nie w moim tyoie,chociaż i tak zdecydowanie wolę brunetów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones